Les activitats de Sentmenat es poden consultar al portal web Festa Catalunya

Dijous, 13 d'octubre de 2022 a les 00:00

Aquest portal és una eina de difusió per donar a conèixer totes les activitats que es fan al municipi i atraure gent del territori a la nostra vila 

Des de l’Ajuntament de Sentmenat volem recordar que l’activitat del nostre municipi es pot trobar i consultar a la web www.festacatalunya.cat. Des d’aquest portal es promocionen activitats com ara festes, fires, jornades gastronòmiques, turisme cultural, museus, turisme actiu i moltes més activitats que serveixen per promocionar les activitats locals.  

La regidoria de Turisme és l’encarregada de promocionar el municipi i proporcionar les activitats que es realitzen al portal web de Festa Catalunya. Aquest és un recurs a l’hora de fer difusió de les activitats d’interès general i promocionar la visita de persones de qualsevol indret del territori a la nostra vila.  

Darrera actualització: 13.10.2022 | 17:14